ACADEMY FUTSAL COMPETITION DRAW

Our Academy teams have been entered in to some age relevant tournaments held at Sydney Olympic Park (Genea Netball Centre), Olympic Boulevard, Homebush (next door to Quay Centre).

DRAW:

10/11 Girls (playing in the 8 Boys competition)
28 September    9.30am                vs SD Raiders Green
12 October         8.45am                vs Mountain Majik Grey
10.15am              vs Sydney Futsal
19 October         10.15am              vs Mountain Majik Green
27 October                                       Gala Day @ Hawkesbury Stadium (4 games)
9 November       8.00am                vs Crusaders
23 November     10.15am              vs Majik Girls
7 December       10.15am              vs SD Raiders Red
21 December     8.00am                Finals (if team finishes top 4)

9 Boys White
28 September     12.00pm              vs SD Raiders Red
5 October            10.15am              vs Majik Grey
12 October                                       BYE
19 October         12.30pm              vs Mountain Majik Green
27 October                                       Gala Day @ Hawkesbury Stadium (4 games)
9 November       10.15am              vs SD Raiders Green
T.B.A.                   vs Taipans Blue (H)
7 December       11.45am              vs Crusaders
21 December     9.00am                Finals (if team finishes top 4)

9 Boys Blue
28 September     12.45pm              vs SD Raiders Green
5 October                                          BYE
12 October         9.30am                vs Crusaders
19 October         11.45am              vs SD Raiders Red
27 October                                       Gala Day @ Hawkesbury Stadium (4 games)
9 November       9.30am                vs Majik Grey
T.B.A.                   vs Taipans White (H)
7 December       12.30pm              vs Majik Green
21 December     9.00am                Finals (if team finishes top 4)

10 Boys
28 September     12.45pm              vs Majik Green
5 October            11.00am              vs SD Raiders
12 October                                       BYE
19 October         1.45pm                vs Majik Grey
27 October                                       Gala Day @ Hawkesbury Stadium (4 games)
9 November       10.15am              vs North Shore
23 November     11.45am              vs Western Knights Red
7 December       1.15pm                vs Western Knights Black
21 December     10.00am              Finals (if team finishes top 4)

These dates and times are subject to change. This will be communicated to each respective team should the need arise.